איקון יוצרת-04-01

נחמה שיש

זוהי אמנות הנובעת ממעיינות הלב ומעניקה ליטוף רך בלב הצופה. זוהי אמנות ללא פעלולי מחשב ושאיננה חיקוי לאמנות אחרת. זוהי אמנות אישית ומקורית של שלוש נשים היוצרות יחד תחת קורת גג אחת, וחוות יחד חדוות יצירה.

אמניות בניחוח יהודי

אמנות נקייה וצרופה עולה כאן מבין סמטאותיה של ירושלים.

שרי ברכי ונחמה, שלוש נשים שלמדו משך שנים רבות אצל מורות בעלות תעודות אקדמיות, ועדיין ממשיכות ללמוד, להוסיף ולרכוש סודות בתחום הציור. כאשר שרי לנצצקי, ברכי ברילובסקי ונחמה שיש מציירות בצוותא, הן משתפות זו את זו בתובנות העולות במהלך היצירה, מתעשרות ומחדדות את חושיהם האמנותיים. האווירה הגדושה בשיח אמניות, מחזקת בהן את ההכרה בעוצמות הבריאה ומעצימה את החיבור לצור העולמים שיצר את הבריאה ויוצר אותה מחדש בכל רגע. הוא שמעניק בידיהן כישורים והזדמנויות לחקות ולו במעט את פלאי הטבע עצמם.

שרי לנצצקי מומחית לפורטרטים ואמנות יודאיקה, איננה מסתפקת בזאת ומכחולה משתרע לתחומים נוספים בהצלחה מרובה. לשרי קו מנחה ייחודי מאד והיא משתמשת בטכניקות ציור מודרניות בסגנונות שונים הכובשים את עין הצופה.

ברכי ברילובסקי נוטה לסגנון אבסטרקטי מודרני בתחומי היודאיקה ואחרים, היא מטילה את הצבע על הבד ויוצרת ממנו יש מאין. הציורים שלה מרתקים משום שיש בהם משהו מעבר לאובייקט הנראה לעין, והוא מושך את הצופה להתבוננות מעמיקה.

נחמה שיש היא אמנית וותיקה. היא מתמחה בטכניקות מגוונות בסגנון אבסטרקטי מודרני, ולאחרונה מתמקדת בשילוב סגנונה הייחודי עם הסגנון המופשט. היא מציירת יודאיקה וגם ציורי אווירה, כאשר בכולם ניכר מעוף רחב המשתלב בטכניקות השונות.

היצירות של שרי, ברכי ונחמה מוצגות בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות בארץ ובעולם. היצירות עשו להן שם גם מעבר לים, והן נמכרות בגלריות יוקרתיות לתושבי הארץ וחו”ל.

 

 

 

 

יצירות למכירה

לא נמצאו מוצרים

תגובות

8 תגובות
 1. אסנת לב

  תמונות יפות עם הרבה אמירה !

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מאוד נהיניתי לראות את התמונות שלך , נחמה !
  המון אוירה יהודית , מוארת !
  כל תמונה – האמירה חזקה , רוחנית ורגשית !
  מקצועי מאוד !
  המון הצלחה !

 3. חיה גוטליב

  נחמה שרי וברכי, איזה יופי לפגוש אתכן כאן!
  האמנות שלכן מדהימה ומרגשת עם המון הבעה!
  יפה לראות כמה אתן משלימות אחת את השניה

  המשיכו להצליח בע”ה..

 4. אסתי אייכלר

  אוהבת מאוד את הסגנון עם הנשמה היהודית.
  האם אתן גם מלמדות?

 5. הדר

  ציורים מיוחדים עם הרבה עושר ותנועה, ועומק!
  אוהבת מאוד!

 6. טליה

  וואו איזה ציורים מדהימים!!!!!!כולי מליאת השראה והתפעמות!!!

 7. שיר

  אין על הציורים שלכן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  מדהיםםםםםםםםםםםםם

השארת תגובה

פתח צ'אט
1
היי,
איך נוכל לעזור לך?
Analytics by Conversios
דילוג לתוכן