מנוחה ינקלביץ

נעים להכיר

כירושלמית מדורי דורות, מטיילים בה ציוריי בכמיהה ובאהבה, מתבוננים בעיר ובסמטאותיה או מעבר לה. ביופייה ובתפארתה, בשיממונה ובחורבנה.

צופים  בכותל המערבי, בעיר העתיקה, ומאה שערים… בסמטאות העתיקות רוויות הסיפור והצבע, בדמויות הנוסטלגיות מכל גווני הקשת, ובהווי היהודי העשיר שחוויתי לצידם.

בעבודותיי אני נותנת ביטוי חזותי לתחושות והמראות שנספגו בי לאורך השנים ומשלבת את הווי החיים היהודי הססגוני, הרוממות וההדר, עם הכמיהה החזקה והכיסופים לבניין ירושלים והגאולה.  בעזרת הצבעוניות העשירה או הטקסטורה המגוונת אני מחזירה אותן לחיים.

“ירושלים של זהב” – גולת הכותרת של ציוריי העכשוויים – יצירות בשמן בטכניקה מעורבת עם טקסטורה מגוונת בשילוב עלי זהב.
אלו ועוד מבחר ציורים בהבעה חדישה למנהגים מסורתיים וערכים מקודשים, יוצרים ממד מסתורי ומפתיע ולוכדים את הצופה להתרגשות והתחברות ולרכישה עבור בתים יוקרתיים בעיצוב מודרני.חדש!  “מניפה” – קורס דיגיטלי ללימוד יסודות הציור בצבעי שמן, שיצרתי למתחילים. מומלץ!הצגתי 8 תערוכות יחיד, והשתתפתי בעשרות תערוכות קבוצתיות במוזאונים ובגלריות יוקרתיות בארץ ובעולם. אצרתי כמה תערוכות, ואספנים, מעצבים, אנשי עסקים ובעלי גלריות רכשו את יצירותיי.

אני מודה לבורא עולם על מתנה נפלאה זו ומייחלת להמשיך וליצור בבריאות ובשמחה.

יצירת קשר עם האמנית

'הציור עבורי הוא כטל תחיה לגוף, לנפש ולנשמה" ומילדותי אני יוצרת ומציירת. ציוריי ניזונים מהערכים המשמעותיים ביותר בחיי; האמנות לצד משפחתי הברוכה וההווי היהודי. בשילוב עדין, עמוק ורך, הם מעשירים זה את זה. חדוות היצירה נותנת שלוה, פורקן, כוח ואושר לתפקידי כאם, והווי חיי היהודי והמשפחתי מעניק חן ויופי ותוכן משמעותי ליצירות.

גלריית היצירות שלי

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
פתח צ'אט
1
היי,
איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן